JPK wysłany. Co dalej?

Kreator JPKxls – pomoc w ostatniej chwili!
24-08-2016
Webinarium JPK – problemy i szanse Jednolitego Pliku Kontrolnego.
14-09-2016

JPK wysłany. Co dalej?

 
Pierwsza wysyłka Jednolitych Plików Kontrolnych już za nami. Dla wielu przedsiębiorstw dostosowanie własnej infrastruktury do nowych przepisów podatkowych oznaczało nie lada wyzwanie. Tym bardziej cieszymy się z faktu, iż możemy zakomunikować, że nasze narzędzia zdały ten ważny egzamin śpiewająco, umożliwiając wielu firmom wysłanie plików xml, zgodnych ze standardem JPK, w terminie.

Powstaje jednak pytanie, co dalej? Przecież wygenerowanie i przesłanie pliku na bramkę Ministerstwa Finansów to tylko jeden z wielu istotnych kroków. Należy go jeszcze wcześniej wnikliwie zweryfikować, zarówno pod kątem merytorycznym, jak i technicznym. Jak to zrobić, aby uzyskać pewność transferu poprawnych danych? Wyjścia są tak naprawdę dwa – można spróbować zweryfikować dane ręcznie, co jednak stwarza zagrożenie wystąpienia błędu, albo zdecydować się na wykorzystanie profesjonalnego rozwiązania.

Analizator JPK jest właśnie takim rozwiązaniem – posiada szereg wbudowanych testów technicznych
i merytorycznych, które umożliwiają przeprowadzenie wnikliwego audytu Jednolitego Pliku Kontrolnego. Ale to nie wszystko, ponieważ Analizator JPK pozwala także na czytelną wizualizację danych JPK oraz ich filtrowanie, dzięki czemu staje się idealnym narzędziem do przygotowania istotnych raportów firmowych.

Jak to działa w praktyce? Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego działanie aplikacji, jak
i skorzystania z wersji demonstracyjnej w modelu SaaS.
 
 
Analizator JPK film
 
 

Wypełnij formularz i zyskaj dostęp do wersji DEMO!

Oddajemy Ci możliwość samodzielnego przetestowania Analizatora JPK przez aż 14 dni!
Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a nasi specjaliści bezzwłocznie się z Tobą skontaktują.
 
 


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych – SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 118 w celach marketingowych i promocyjnych związanych z działalnością SI-Consulting, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w dowolnym czasie, w tym również w przyszłości. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm) przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści swych danych oraz ich poprawiania lub żądania usunięcia.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 118 informacji handlowej i materiałów promocyjnych drogą elektroniczną w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) na podany w zgłoszeniu adres e-mail.