Kreator JPKxls – pomoc w ostatniej chwili!

Kreator JPK – pojawiła się aktualizacja 1.05!
18-08-2016
JPK wysłany. Co dalej?
01-09-2016

Kreator JPKxls – pomoc w ostatniej chwili!

 
Mamy świetną wiadomość dla wszystkich przedsiębiorców, którzy zostali objęci nowymi przepisami podatkowymi, a jeszcze nie zdążyli dostosować doń swojej infrastruktury. Otóż specjaliści SI-Consulting, we współpracy z Olesiński & Wspólnicy, przygotowali nową wersję swojego generatora, która umożliwia przygotowanie Jednolitego Pliku Kontrolnego na podstawie danych z plików xls (popularny Microsoft Excel).
 
 
 
 
Kreator JPKxls, bo o nim mowa, sprowadza cały proces tworzenia JPK do uzupełnienia szablonu Excel (załączony wraz z oprogramowaniem) o wymagane dane, a następnie jego zaimportowaniu do programu, który już automatycznie sprawdzi poprawność schematu danych i wygeneruje pliki xml zgodne z wymogami Ministerstwa Finansów. W kolejnym kroku, za pomocą dodatkowego modułu Transporter JPK, można już przesłać dane bezpośrednio na bramkę Ministerstwa Finansów.

Co nie mniej istotne, użytkownik zyskuje pełne wsparcie oprogramowania, w postaci darmowych aktualizacji, przez aż 12 miesięcy. Oznacza to, że Kreator JPKxls będzie stale dostosowywany względem zmian w przepisach dotyczących JPK. Cena rozwiązania oscyluje w granicach kilkuset złotych, dzięki czemu staje się ono idealny rozwiązaniem JPK na czas wdrożenia odpowiednich modyfikacji we własnej infrastrukturze, jak i w przypadku księgowości opartej o różnorodne źródła danych.
 
 

Jesteś zainteresowany Kreatorem JPKxls?
Skontaktuj się z nami!

 
 

[fm_checkbox label="Zapisz mnie na newsletter portalu Vademecum-JPK. W każdej chwili można zrezygnować."]

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych – SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 118 w celach marketingowych i promocyjnych związanych z działalnością SI-Consulting, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w dowolnym czasie, w tym również w przyszłości. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm) przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści swych danych oraz ich poprawiania lub żądania usunięcia.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 118 informacji handlowej i materiałów promocyjnych drogą elektroniczną w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) na podany w zgłoszeniu adres e-mail.