Pierwsze warsztaty JPK już za nami

Nowa wersja noty SAP – 2304549 SAP solution strategy and release dates guidance
12-04-2016
Poznań i Wrocław – tu też już wiedzą wszystko o JPK
22-04-2016

Pierwsze warsztaty JPK już za nami

Mamy za sobą pierwszy dzień warsztatów na temat JPK. W dniu 19.04.2016 eksperci  z SI-Consulting oraz Kancelarii Olesiński & Wspólnicy przeprowadzili pierwsze seminarium i pokazali jak przystosować system SAP do e-kontroli podatkowej.

Warszawska edycja zorganizowana została przy współpracy z Politechniką Warszawską, która udostępniła nam salę wykładową. Gościem specjalnym wydarzenia był dr hab. inż. Janusz Zawiła-Niedźwiecki prof. nadzw. Politechniki Warszawskiej, który opowiedział o Informatyzacji Politechniki w latach 2013-2016. Warto wspomnieć przy tej okazji, że Politechnika Warszawska ma wdrożony system SAP przez SI-Consulting.

Wydarzene zgromadziło przeszło 120 osób. Seminarium w Warszawie pokazało nam, jak ważnym i pilnym tematem dla przedsiębiorców jest kwestia zmian wynikających z nałożenia obowiązków raportowych JPK. Wszyscy poczuliśmy presję czasu, tym bardziej, że do daty 1 lipca już niedaleko. Duże zainteresowanie zarówno samym narzędziem, jak i aspektami prawno-podatkowymi utwierdziły nas w przekonaniu, że opracowana koncepcja wdrożenia, wychodząca poza ramy samego rozwiązania technologicznego, jest dobrym kierunkiem współpracy.

Dziękujemy za spotkanie w Warszawie i do zobaczenia w Poznaniu i Wrocławiu.