Poznań i Wrocław – tu też już wiedzą wszystko o JPK

Pierwsze warsztaty JPK już za nami
19-04-2016
Dla kogo JPK obowiązkowy od 1 lipca 2016 roku?
25-04-2016

Poznań i Wrocław – tu też już wiedzą wszystko o JPK

Przy współpracy z Wyższą Szkołą Bankową w Poznaniu i we Wrocławiu zrealizowaliśmy kolejne dwa dni seminaryjne w temacie e-kontroli podatkowej i dostosowania systemów SAP do nowych przepisów prawa w związku z koniecznością wdrożenia JPK.

Szczególnie Wrocław miło zaskoczył nas frekwencją. Eksperci z Kancelarii Olesiński & Wspólnicy i SI-Consulting opowiadali, co czeka duże przedsiębiorstwa po 1 lipca 2016 r., kiedy to zaczną obowiązywać przepisy zobowiązujące dużych podatników do przygotowania danych na cele kontroli podatkowych w formacie Jednolitego Pliku Kontrolnego. Omówiono aspekty prawno-podatkowe zagadnienia, zaprezentowano autorskie narzędzie SI-Consulting – Kreator JPK – niezbędny do bezpiecznej implementacji raportowania danych w formacie JPK oraz przedstawiono metodykę jego wdrożenia.

Dziękujemy Państwu za bardzo dużą ilość pytań oraz owocną dyskusję podczas wszystkich warsztatów. Z całą pewnością pozwolą one nam dobrze przygotować się do dalszej współpracy z Państwem już na etapie wdrażania rozwiązania u Państwa w organizacjach.

Za tak liczy i bardzo aktywny udział wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy.