SAP SAF-T – oficjalne rozwiązanie JPK już dostępne!

JPK: faktury zakupowe nie będą musiały być przesłane do US
29-07-2016
Kreator JPK – pojawiła się aktualizacja 1.05!
18-08-2016

SAP SAF-T – oficjalne rozwiązanie JPK już dostępne!

 
20160809_SAF-T
 
 
Miło nam poinformować, że wraz z notą nr 2345524, producent oprogramowania SAP udostępnił kompleksowe rozwiązanie dla Jednolitego Pliku Kontrolnego w postaci SAF-T. Produkt jest licencjonowany w ramach programu RCS (Repeatable Custom Solution).
 
 
To znakomita wiadomość dla wszystkich użytkowników SAP, którzy już 25 sierpnia będą zmuszeni wysłać swoje pierwsze Jednolite Pliki Kontrolne. Rozwiązanie SAF-T zapewnia nie tylko możliwość wygenerowania wszystkich wymaganych na tą chwilę struktur JPK, ale także bezpieczny transport danych bezpośrednio do organów podatkowych, z jednoczesnym zachowaniem wszystkich wymogów wskazanych przez Ministerstwo Finansów.

Warto nadmienić, że SI-Consulting, jako współtwórca rozwiązania, uruchomił już program wsparcia Klientów we wdrożeniu nowego oprogramowania – od zapewnienia licencji, przez bezpośrednie wsparcie przy instalacji, po warsztaty przedstawiające jego funkcjonalności i metodykę wdrożenia. Poniżej zamieszczamy formularz kontaktowy, za pośrednictwem którego można skontaktować się z naszymi specjalistami.

Oficjalne komunikat SAP w temacie SAF-T są dostępne pod poniższymi linkami:
http://global.sap.com/poland/news-reader/index.epx?category=ALL&articleID=25837&searchmode=C&page=1&pageSize=10
http://global.sap.com/poland/news-reader/index.epx?category=ALL&articleID=25893&searchmode=C&page=1&pageSize=10
 
 

[fm_checkbox label="Zapisz mnie na newsletter portalu Vademecum-JPK. W każdej chwili można zrezygnować."]

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych – SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 118 w celach marketingowych i promocyjnych związanych z działalnością SI-Consulting, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w dowolnym czasie, w tym również w przyszłości. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm) przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści swych danych oraz ich poprawiania lub żądania usunięcia.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 118 informacji handlowej i materiałów promocyjnych drogą elektroniczną w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) na podany w zgłoszeniu adres e-mail.