Warsztaty i seminaria na temat JPK

Opublikowanie struktur logicznych JPK
09-03-2016
Szkolenie JPK - Kreator JPK
Budujemy sieć Partnerów wdrożeniowych JPK
18-03-2016

Warsztaty i seminaria na temat JPK

Po opublikowaniu struktur danych Jednolitego Pliku Kontrolnego na stronach Ministerstwa Finansów wiemy już z czym należy się zmierzyć w zakresie dostosowania systemów SAP do nowych obowiązków raportowych. Niestety, postać struktur logicznych dla JPK, zmiany prawne i nowe obowiązki dla podatników nie przynoszą odpowiedzi na wiele pytań, a raczej rodzą kolejne, na które wciąż brak odpowiedzi.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów postanowiliśmy wspólnie z Kancelarią Olesiński & Wspólnicy przygotować warsztaty poświęcone tematyce Jednolitego Pliku Kontrolnego. Podczas całodniowego seminarium chcemy przedstawić kompleksowo zagadnienie JPK, począwszy od uwarunkowań prawnych, poprzez proponowane przez nas podejście wdrożeniowe rozwiązania kwestii JPK w systemach SAP, a kończywszy na dyskusji o możliwych wariantach e-kontroli podatkowej.
Liczymy, że wydarzenia te pozwolą pozyskać nam nowe informacje, poznać Państwa wątpliwości i obawy związanie z wdrożeniem oraz wspólnie wypracować możliwie jak najlepsze rozwiązania na problematyczne kwestie. Zachęcamy do udziału i wymiany poglądów.

Ogłoszenie o miejscach i terminach konferencji już wkrótce.