Znamy już terminy warsztatów JPK

Szkolenie JPK - Kreator JPK
Budujemy sieć Partnerów wdrożeniowych JPK
18-03-2016
Jakie korzyści wynikają z Jednolitego Pliku Kontrolnego?
20-03-2016

Znamy już terminy warsztatów JPK

Znamy termin warsztatów JPK

W SI-Consulting trwają intensywne prace nad przygotowaniem narzędzi i procedur, dzięki którym podmioty używające systemów SAP będą mogły sprawnie obsłużyć proces generowania plików JPK.

Już dziś zapraszamy Państwa na cykl seminariów, podczas których zaprezentowane zostanie autorskie rozwiązanie SI-Consulting przygotowane we współpracy z Kancelarią Olesiński & Wspólnicy. Spotkamy się z Państwem w Warszawie (19.04.), Poznaniu (20.04.) oraz Wrocławiu (21.04.). Agenda spotkania przewiduje omówienie zarówno aspektów prawno-podatkowych dotyczących  jednolitego pliku kontrolnego oraz e-kontroli podatkowej, jak również prezentację autorskiego narzędzia, jego funkcjonalności i korzyści dla firm, wynikających z wdrożenia tego rozwiązania.

Przedstawimy Państwu opracowaną, zgodnie ze standardami wymaganymi przez SAP, metodykę wdrożenia rozwiązania od fazy analizy, poprzez wdrożenie i testy po generowanie pliku w formacie JPK. Przygotujemy również wytyczne jak minimalizować ryzyka podatkowe związane z JPK. Zaprezentujemy proces obsługi kontroli skarbowej z wykorzystaniem narzędzia Kreator JPK począwszy od zarejestrowania zgłoszenia na przesłaniu podpisanych plików XML do bramki Ministerstwa Finansów.

Zapraszamy do rejestracji na seminaria na stronie: http://www.go.si-c.pl/warsztaty-jpk