Kontakt

Skontaktuj się z nami!Masz pytania? Jesteś zainteresowany zakupem rozwiązania?


 

[fm_checkbox label="Zapisz mnie na newsletter portalu Vademecum-JPK. W każdej chwili można zrezygnować."]

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych – SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 118 w celach marketingowych i promocyjnych związanych z działalnością SI-Consulting, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w dowolnym czasie, w tym również w przyszłości. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm) przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści swych danych oraz ich poprawiania lub żądania usunięcia.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ślężna 118 informacji handlowej i materiałów promocyjnych drogą elektroniczną w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.) na podany w zgłoszeniu adres e-mail.
Nasza współpraca to połączenie wieloletnich doświadczeń z zakresu doradztwa podatkowego i prawnego, konsultingu wdrożeniowego SAP
i umiejętności tworzenia rozwiązań programistycznych. 

SI-Consulting Sp. z o.o.

SI-Consulting koncentruje się w swojej działalności na rozwiązaniach SAP, kładąc nacisk na wysoką jakość świadczonych usług. Spółka ściśle współpracuje z firmą SAP, czego dowodem jest uzyskany status SAP Gold Partner. Siłą i przewagą spółki SI-Consulting jest zespół doświadczonych, certyfikowanych konsultantów realizujących projekty wdrożeniowe w Polsce i poza jej granicami. Centrum kompetencyjne SAP spółki posiada certyfikację Partner Center of Expertise, uprawniającą do świadczenia serwisu licencji - SAP Enterprise Support.Oprócz usług z zakresu wsparcia i rozwoju rozwiązań SAP spółka SI-Consulting oferuje także usługi z zakresu outsourcingu funkcji IT.SI-Consulting to zespół ponad 170 profesjonalistów i 300 zrealizowanych projektów wdrożeniowych. Jest wieloletnim laureatem certyfikatu Przedsiębiorstwo Fair Play. W 2014 r. realizowany przez spółkę SI-Consulting projekt wdrożeniowy SAP otrzymał Srebrną Nagrodę Jakości w konkursie SAP Quality Award dla rejonu Europy Centralnej i Wschodniej. Spółka objęła patronatem merytorycznym studia podyplomowe z zakresu SAP ERP w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.
Więcej informacji znajdziesz na si-consulting.pl
 

Olesiński & Wspólnicy

Olesiński & Wspólnicy to aktualnie ponad 90 doradców, oddziały w 4 miastach w Polsce i stale rozwijana sieć relacji z Partnerami zagranicznymi. Usługi doradztwa Olesiński & Wspólnicy to połączenie solidnej kompetencji prawnej i zaawansowanej wiedzy podatkowej, w tym wiedzy specjalistycznej ze znajomością biznesu, zrozumieniem potrzeb Klientów oraz pełnym i prawdziwym zaangażowaniem. Olesiński & Wspólnicy działa w różnych modelach doradztwa poszukując stale największej wartości dla Klienta. Obsługa prawna Klientów Olesiński & Wspólnicy to komplementarne doradztwo w zakresie bieżących potrzeb Klientów, doradztwo strategiczne, doskonała znajomość specyfiki działalności obsługiwanych podmiotów, profesjonalne tłumaczenia prawnicze, wsparcie notariuszy, biegłych, rzeczoznawców majątkowych, doradców podatkowych, audytorów finansowych i środowiskowych. Doradcy Olesiński & Wspólnicy biorą udział w pracach legislacyjnych, międzynarodowych szkoleniach, wspierają organizacje przedsiębiorców, są zapraszani na liczne konferencje w roli ekspertów i są autorami wielu publikacji prawnych.
Więcej informacji znajdziesz na olesinski.com

Kontakt telefoniczny

SI-Consulting Sp. z o.o.
tel: 71 780 91 11

 

Kontakt telefoniczny

Olesiński & Wspólnicy
tel: 71 750 07 00

Napisz do nas

e-mail: vademecum-jpk@si-c.pl
e-mail: biuro@si-consulting.pl
 

Napisz do nas

e-mail: olesinski@olesinski.com

Odwiedź nas

SI-Consulting Sp. z o.o.
ul. Słonimskiego 1-1A
50-304 Wrocław

 

Odwiedź nas

Olesiński i Wspólnicy
ul. Powstańców Śląskich 2-4
53-333 Wrocław